
-32%








Рюкзак ручна поклажа для подорожей. Чоловічий та жіноча дорожня сумка з відділом для взуття, ноутбук, таємна кишеня
- Готово до відправки
- Код: рюкзак1
+380 (99) 326-55-59
Олександр-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:00 - 21:00 Вівторок 08:00 - 21:00 Середа 08:00 - 21:00 Четвер 08:00 - 21:00 Пʼятниця 08:00 - 21:00 Субота 08:00 - 21:00 Неділя 08:00 - 21:00 * Час вказано для регіону: Україна, Львів
- +380 (99) 326-55-59ОлександрОлександрЛьвів, Україна0632742844
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак ручна поклажа для подорожей
Матеріал: 100% нейлон (водовідштовхувальний)
Розмір: 43х30х20см
Переваги:
Водовідштовхувальний
Має відділ для ноутбуку, взуття, вологого одягу
Має USB вихід
Має таємну кишеню на спинці для грошей та документів
Більше відділень, дивіться на фото
Матеріал: 100% нейлон (водовідштовхувальний)
Розмір: 43х30х20см
Переваги:
Водовідштовхувальний
Має відділ для ноутбуку, взуття, вологого одягу
Має USB вихід
Має таємну кишеню на спинці для грошей та документів
Більше відділень, дивіться на фото
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | В'єтнам |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Нейлон |
| Особливості | USB-роз'єм, Водонепроникна тканина, Кишеня для ноутбука, Вентиляція спини, Жорсткий каркас, Водонепроникний кишеню, Кишеня для накидки, Анатомічна конструкція, Грудна стяжка, Лямки анатомічної форми, Сумісний з форматом А4, Кишеня для планшета |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 40 см |
| Висота | 30 см |
| Ширина | 20 см |
| Кишені | Фронтальний, Бічні, Верхній, Задній, Нижний |
| Стан | Новий |

